TJ Sokol Lysolaje

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Lysolaje
www.sokollysolaje.cz

Příští zápas

Rozpis mistrovských utkání podzimní části sezony 2023/24

Rozpis mistrovských utkání podzimní části sezony 2023/24

Známe oficiální rozpis zápasů pro podzim 2023! Muži do sezony vstoupí zostra, v sobotu 2. září zavítají na půdu rivala ze Suchdola. Na stejném místě se o pět dní později představí i nově založený tým mladších žáků. V neděli 3. září pak do nového ročníku vyběhnou i obě přípravky, paralelně se budou snažit o úspěch na hřišti TJ Ruzyně.

Muži nakonec loni skončili na čtvrtém místě. Letos v naší skupině III. třídy soutěží pouze devět týmů, i kvůli tomu áčko Lysolaj na podzim odehraje doma pouhé tři mistrovské zápasy. 

Přípravky i mladší žáci začínají dnes, 14. srpna, trénovat. V sobotu pak odjíždí mládežnické kategorie na týdenní soustředění do Josefova Dolu. 

Rozpis mistrovských utkání mužů:

Kolo Den a čas Zápas Místo Sraz
1. SO 2. 9. 16:30

TJ Slavoj Suchdol "B"
TJ SOKOL LYSOLAJE

Suchdol 15:30
2. NE 10. 9. 17:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Stodůlky "C"
Lysolaje 16:00
3. NE 17. 9. 16:30 TJ Slavoj Spořilov
TJ SOKOL LYSOLAJE
UMT ZŠ
Chaplinovo nám.
15:30
4.   VOLNÝ LOS    
5. NE 1. 10. 16:00 FK Meteor Praha VIII "C"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Miškovice 15:00
6. NE 8. 10. 16:00 Čechoslovan Praha Chuchle
TJ SOKOL LYSOLAJE
UMT Radotín 15:00
7. NE 15. 10. 15:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Březiněves "B"
Lysolaje 14:30
8. NE 22. 10. 12:30 TJ Sokol Řepy "B"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Řepy 11:30
9. NE 29. 10. 14:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Bílá Hora "B"
Lysolaje 13:30

Rozpis mistrovských utkání mladších žáků:

Kolo Den a čas Zápas Místo Sraz
1. ČT 7. 9. 17:30 TJ Slavoj Suchdol "B"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Suchdol
(ul. Suchdolská)
16:30
2. NE 10. 9. 15:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
FK Zlíchov 1914
Lysolaje 14:00
3. SO 16. 9. 14:30 SK Junior Praha 1960 "D"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Malešice
(ul. V Úžlabině)
13:30
4. NE 24. 9. 16:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
FC Nebušice "B"
Lysolaje 15:30
5. NE 1. 10. 13:00 FK Řeporyje "B"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Řeporyje
(ul. Tělovýchovná)
12:00
6. SO 7. 10. 16:00 PerfectLanD
TJ SOKOL LYSOLAJE
Štěrboholy
(ul. Ústřední)
15:00
7. NE 15. 10. 13:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
Sportovní akademie Praha
Lysolaje 12:30
8. NE 22. 10. 12:15 SK Slovan Kunratice "B"
TJ SOKOL LYSOLAJE
Kunratice
(ul. Volarská)
11:15
9. NE 29. 10. 12:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
FC Zličín "B"
Lysolaje 11:30
10. NE 5. 11. 11:15 FK Union Žižkov
TJ SOKOL LYSOLAJE
Kyje
(ul. Broumarská)
10:15
11. NE 12. 11. 14:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Stodůlky "C"
Lysolaje 13:00

Rozpis mistrovských utkání starší přípravky:

Kolo Den a čas Zápas Místo Sraz
1. NE 3. 9. 16:30 TJ Ruzyně
TJ SOKOL LYSOLAJE
Ruzyně
(ul. Ztracená)
15:30
2. NE 10. 9. 13:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
FK Dukla Praha ženy
Lysolaje 12:00
3. NE 17. 9. 10:00 Prague Raptors FC dívky
TJ SOKOL LYSOLAJE
Malešice
(ul. Heldova)
9:00
4. ÚT 26. 9. 17:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Slavoj Suchdol
Lysolaje 16:00
5. ST 27. 9. 17:00 SK Uhelné sklady Praha
TJ SOKOL LYSOLAJE
Košíře
(ul. Fabianova)
16:00
6. PÁ 6. 10. 17:00 FK Union Strašnice
TJ SOKOL LYSOLAJE
Strašnice
(ul. Kruhová)
16:00
7. NE 15. 10. 11:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Bílá Hora
Lysolaje 10:30
8. SO 21. 10. 9:00 SK Junior Praha 1960
TJ SOKOL LYSOLAJE
Malešice
(ul. V Úžlabině)
8:00
9. NE 29. 10. 10:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
SK Motorlet Praha
Lysolaje 9:30
10. NE 5. 11. 18:00 1999 Praha
TJ SOKOL LYSOLAJE
Jinonice
(ul. Butovická)
17:00
11. NE 12. 11. 12:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
FK Zlíchov 1914
Lysolaje 11:00

Rozpis mistrovských utkání mladší přípravky:

Kolo Den a čas Zápas Místo Sraz
1. NE 3. 9. 16:30 TJ Ruzyně
TJ SOKOL LYSOLAJE
Ruzyně
(ul. Ztracená)
15:30
2. NE 10. 9. 13:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Lipence
Lysolaje 12:00
3. ÚT 19. 9. 17:00 FC Nebušice
TJ SOKOL LYSOLAJE
Nebušice
(ul. V Hliništi)
16:00
4. NE 24. 9. 14:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
FK Loko Vltavín
Lysolaje 13:30
6. SO 7. 10. 10:00 FK Sparta Košíře
TJ SOKOL LYSOLAJE
Košíře
(ul. Pod Kotlářkou)
9:00
5. ČT 12. 10. 17:00 TJ Sokol Písnice
TJ SOKOL LYSOLAJE
Písnice
(ul. Švihovská)
16:00
7. NE 15. 10. 11:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Spoje Praha
Lysolaje 10:30
8. ČT 19. 10. 17:00 TJ Sokol Bílá Hora
TJ SOKOL LYSOLAJE
Břevnov
(ul. Moravanů)
16:00
9. NE 29. 10. 10:30 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Slavoj Suchdol
Lysolaje 9:30
10. PÁ 3. 11. 17:00 SC Olympia Radotín
TJ SOKOL LYSOLAJE
Radotín
(ul. Ke Zdéři)
16:00
11. NE 12. 11. 12:00 TJ SOKOL LYSOLAJE
TJ Sokol Lochkov
Lysolaje 11:00

Tabulka

1. FK Meteor Praha VIII .. 13 50:13 32
2. TJ Sokol Stodůlky "C" 14 40:39 22
3. TJ Březiněves "B" 13 40:34 18
4. TJ Sokol Bílá Hora "B" 13 33:29 18
5. TJ Sokol Lysolaje 12 35:39 17
6. TJ Sokol Řepy "B" 12 25:30 16
7. Čechoslovan Chuchle.. 14 39:51 15
8. TJ Slavoj Suchdol "B" 13 16:43 8

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Březiněves "B"
TJ Sokol Lysolaje
5:0
Podrobnosti

Střelci týmu

13 gólů

Filip Janoušek

5 gólů

Vendelín Schierreich

4 góly

Šimon Schierreich

4 góly

Daniel Škorpil

3 góly

Marek Schierreich

2 góly

Jan Lukacko

1 gól

Tuyen Duong Trong

1 gól

Martin Poláček
UMČ Praha - Lysolaje Hlavní město Praha Národní sportovní agentura JapsTEN

Počet návštěv: 12548
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 79 | Poslední den: 8

© 2024 TJ Sokol Lysolaje | Všechna práva vyhrazena | sokol.lysolaje@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne